Ana Sayfa
İsim Ara Türkçe İsimler Yabancı İsimler İsim Falı Geçmişteki Siz Çin Kameri Takvimi
Yardım
  1. Şişman ve tembel olan kişi.
  2. Bir şeyi şiddetle tutmak.
Eski bir kızılderili dilinde 'bereket yüklü bulut'.
En çok aranan
Buğlem
Melis

En çok sevilen
---
---

  1. Değerli taşlar, mücevherler.
  2. Süs, bezek.
  3. Zeyneb binti Cahş: Peygamber efendimiz (s.a.v)' in hanımlarından.
  1. Emir, buyruk, buyurma.
  2. Göktürkler döneminde vezir, (bakan) anlamına da kullanılmıştır.
En az sevilen
Buyrukbay
ZeynepGeçmişte bugün doğmuş
olan ünlülerin isimleri...

Harry Houdini
Steve McQueen
Neyzen Tevfik
Sanat => Enstrüman Üstadları
Edebiyat => Halk Şairleri
(kişiler rastgele görüntülenmektedir)sim falı, fal düşkünlerinin yakından tanıdığı "sayı falları"nın bir türüdür. Yani karakteri, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal yöntemidir.
Başlangıcı ise antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır. Sayı falları, şimdi de 21.yy insanına sayılarla yol gösteriyor. Buradaki ise, sayı fallarının isim sayısına dayanan kısmı yani "isim falı"dır. Bu fal sayesinde herkes isminin, karakterini hangi yönde etkilediğini öğrenebilir. Ortaya çıkan isim sayıları çeşitli karakter özelliklerini simgeler ve kendimizi keşfetmemizde bize yardımcı olur.
DİKKAT: Tamamıyla eğlence amaçlıdır!


İSİM FALI
 

isimler isim sözlüğü isimlerin anlamı isimlerin anlamları isminin anlamı erkek isimleri kız isimleri kadın isimleri[Detaylı İsim Arama]Kendi adınızı ne kadar beğeniyorsunuz?


[ ana sayfa ]   [ isim ara - türkçe isimler - yabancı isimler ]   (lence) [ isim falı - geçmişteki siz - çin kameri takvimi ]   [ yardım ]
 isimler.web.tr - © 2006 - 2023 bu sitede bulunan her türlü verinin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır!   bilgi için "Yardım" sayfasındaki "Site hakkında içerik bilgileri ve kurallar" bölümünü okuyunuz.